پماد عسل مدی هانی 405 پماد طبی ۵۰ گرم کد ۴۰۵ پکیج محصول

پکیج بسیار عالی جهت ترمیم زخم محلول شستشوی پرونتوسان ژل ایکس پرونتوسان پانسمان نقره ابتدا محل زخم را بدقت با محلول پرونتوسان شستشو داده و بعد از خشک شدن از ژل ایکس استفاده میشود و برروی آن پانسمان فوم قرار میگیرد. این کار به مدت سه روزه مدام انجام گیرد. سپس در زخم های عفونی پانسمان نقره در محدوده قرار داده و جهت ترمیم مناسب میتوان از پماد عسل مدیهانی استفاده کرد.
تولید کننده: مدی هانی
کد محصول: 809958001219
300,000 تومان

این محصول نیاز به تایید دارد.

Medihoney 405 Anti-bacterial Medical Honey | 50 gr
-از بین برنده بافت نکروز و اسلاف زخم یا همان بافت مرده
-حاوی عسل لپتوسپرموم اسکو پاریوم و ژل موم با چسبندگی خوب
-ترمیم کننده زخم های سطحی و سوختگی
-ماندگار در برابر گرمای بدن و ترشحات زخم
- موثر در درمان انواع زخم های حاد و مزمن و زخم های دهانی

پماد عسل مدی هانی 405 بر روی زخم عروقی، زخم سوختگی، زخم تروماتیک و جراحی کاربرد دارد. مدی هانی دارای PH پایین و گرانروی بالا با ویژگی آنتی باکتریال است. ژل عسل مدی هانی ۸۰% عسل لپتوسپرموم اسکو پاریوم (مانیوکا)، به همراه ۲۰% ترکیب ژل موم با ویسکوزیته بالا در حرارت بدن و ترشحات زخم ماندگاری بالایی دارد و به دبریدمان Debridement اتولیتیک کمک می کند. دبریدمان یا پاکسازی بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک یعنی جدا کردن بافت مرده از بخش آسیب دیده بدون صدمه زدن به بافت زنده و سالم و پوست اطراف زخم است. استفاده از پماد مدی هانی بسیار آسان است و بدون آسیب رساندن به زخم از آن جدا می شود. شرکت Dermasciences عسل مدی هانی بهینه شده حاوی عسل مانیوکا را که دارای اثرات آنتی باکتریال قوی بوده و از کلیه مضرات موجود در عسل معمولی عاری است را تولید کرده است. از کرم مدی هانی می توان برای زخم های عمیق، عفونی، عفونت پوستی، قانقاریا، عفونی بد بو، زخم های جراحی، زخم های سطحی مانند بریدگی، خراش، سائیدگی و زخم های سوختگی سطحی استفاده کرد.ضمناً مدی هانی مناسب زخم های دهانی بخصوص برای بیماران مبتلا به کانسرویا ضعف سیستم ایمنی نیز هست.

ویژگی ها و خواص پماد عسل آنتی باکتریال مدی هانی 405 :

- قابل استفاده برای درمان تمامی فاز های زخم در انسان ها و حیوانات

- مقرون به صرفه

- ماندگاری ۲۷ ساعته 

- قابل استفاده برای زخم های جراحی و تروماتیک، زخم های نکروز شده، زخم های پوسته پوسته شده، زخم های عمقی، سطحی و انواع سوختگی ها

- ضدعفونی کننده

- کاملاً طبیعی

- فاقد عطر، الکل و پارابن و هرگونه مواد شیمیایی

روش مصرف پماد عسل آنتی باکتریال مدی هانی 405 :

مقدار مناسبی از پماد مدی هانی را روی تمام نقاط زخم به ضخامت حدود 3 میلی متر قرار دهید و اگر زخم باز وجود داشت در دهانه آن مقدار بیشتری از عسل مدی هانی بگذارید

روزی یک بار پانسمان را تعویض کنید.

بسته به میزان زخم آبه، عسل دارویی را می توان گاهی حداکثر تا ۷ روز روی زخم نگه داشت. در هر صورت پانسمان را در صورت اشباع شدن از زخم آبه یا ترشح زخم آبه یا خشک شدن، عوض کنید.

عسل طبی مدی هانی را می توانید به صورت مستقیم بر روی زخم بمالید سپس بانداژ کنید یا ابتدا به پانسمان آغشته کرده و سپس برروی زخم قرار دهید.

در صورت احساس درد، به غیر از سوزش برای یک مدت کوتاه، پانسمان را باز کنید و محل زخم را شستشو دهید.

برای پوشش عسل دارویی ضد باکتری مدی هانی باید از پانسمان غیر چسبنده استریل استفاده کنید. توجه داشته باشید پس از تمیز کردن بافت های مرده، زخم ممکن است که عمیق تر و بزرگتر به نظر برسد.

شرایط نگهداری :

محصول تا پیش از باز شدن اولیه استریل است. در صورتی که تیوب صدمه دیده است، از آن استفاده نکنید.

پس از هر بار مصرف درپوش تیوپ را محکم ببندید.

در مدت حداکثر ۴ ماه بعد از بار کردن مصرف کنید.

هشدار ها و موارد منع مصرف:

برای افرادی که نسبت به عسل حساسیت دارند، از این پماد استفاده نکنید.

برای زخم هایی که دارای ترشحات التهابی زیاد هستند، با احتیاط و تحت نظارت نزدیک استفاده شود.

به دلیل وجود موم، در زخم های سینوسی و غیر قابل دسترس، بهتر است استفاده نشود. استفاده از محصول در حفره ها و مجاری بدن توصیه نمی شود.

تداخلات دارویی و عوارض جانبی:

تداخل دارویی خاصی مشاهده نشده است. در صورت حساسیت احساس درد طولانی وجود خواهد داشت.

ترکیبات پماد عسل آنتی باکتریال مدی هانی 405 :

۸۰% عسل لپتوسپرموم اسکو پاریوم (مانیوکا)، ۲۰% ترکیب ژل موم

مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

محلول شستشوی زخم پرونتوسان بی بران B Bruan Prontosan

مایع شستشوی زخم پرونتوسان PRONTOSAN WOUND بتائین کشش سـطحی اطراف بیـوفیلم را کم میکند در نتیجـه باعث مرطوب شدن بیوفیلم ودر انتها نفوذپذیر بهتـر در داخل آن می‌شـود.
200,000 تومان